6 Ekim 2013 Pazar

******BU SOĞUKLARDA YAPILACAK EN İYİ ŞEY*****

              Muhteşem Gatsby – The Great Gatsby 1974 Yılında ilk  çekimi olmasına karşın yetersiz bulunulan filmin 2013 çekiminde oldukça ses getirmiştir.Romantik , dramatik ve bir o kadarda görsel şovlarıyla büyülüyor.Bir erkeğin farklı bir zümreden bir kadına aşık olması ve ona denk olabilmek için verdiği çabanın anlatıldığı film son sahneleriyle kalbinize dokunacak bir film .....

great_gatsby-


                           Muhteşem Gatsby / The Great Gatsby 2013 Avustralya,ABD / Türkçe DUBLAJ-
IMDB Puanı: 7.4/10
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Baz Luhrmann
Senaryo: Craig Pearce
Oyuncular: Leonardo DiCaprio,
Carey Mulligan, Steve Bisley
Joel Edgerton, Tobey Maguire
Süre: 2 saat 23dakika
Nick Carraway, 1920′li yıllarda yazarlık basamaklarını hızla tırmanan birisidir. New York’a gelen ve buradaki jet sosyete hayatıyla karşılaşan Nick, dönemin en popüler adamlarından Jay Gatsby (DiCaprio) ile tanışır. Artık bütün gece hayatının merkezinde olan Nick için, bazı gerçeklerin farkına varması ve Amerikan rüyasının balon olduğu gerçeğini görmesi zor olmayacaktır.
Leonardo DiCaprio ve Carey Mulligan gibi ünlü isimlerin başrolde yer aldığı; merakla beklenen bu filmi VizyonFilmizle.Net olarak HD Kalitede sizlere sunuyoruz. Amerikan sosyete hayatının dramatik ve çelişkili yönlerini anlatan yapım için yorumlarınızı bekleriz.

NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.